Wayfinding (2.2.3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Types
ta: வகைகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Location
ta: இடம்

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Sources
ta: மூலங்கள்

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Publish
ta: வெளியிடுக
