Wayfinding (2.2.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Types
ur: اقسام

en: Label
ur: عنوان

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Sources
ur: ذرائع
