Wayfinding (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: Types
af: Tipes

en: Location
af: Ligging

en: Sources
af: Bronne

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
