Wayfinding (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Types
az: Tiplər

en: Location
az: Məkan

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Publish
az: Dərc et

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
