Wayfinding (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: Types
cy: Mathau

en: Location
cy: Lleoliad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Sources
cy: Ffynonellau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Publish
cy: Cyhoeddi

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
