Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: value
cs: hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Migration
cs: Migrace
