Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: weight
et: kaal

en: value
et: väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Migration
et: Migreerimine
