Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: weight
fr: poids

en: value
fr: valeur

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: From Name
fr: Nom de l'expéditeur

en: To Name
fr: Pour Nommer
