Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: weight
hu: súly

en: value
hu: érték

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: From Name
hu: Feladó neve

en: Migration
hu: Költöztetés
