Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: weight
lt: svoris

en: value
lt: reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė
