Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: weight
ml: കനം

en: value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം
