Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: weight
mr: वजन

en: value
mr: मूल्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
