Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: value
oc: valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)
