We Love Reviews (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: API Key
lt: API raktas

en: Address
lt: Adresas

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Phone #
lt: Telefono nr
