We Love Reviews (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: Email Address
pl: Adres Email

en: API Key
pl: Klucz API

en: Address
pl: Adres

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy
