We Love Reviews (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Address
sk: Adresa

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ
