We Love Reviews (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Country
ca: País

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Address
ca: Adreça

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: State / Province
ca: Província
