We Love Reviews (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Country
cs: Země

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Address
cs: Adresa

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ
