We Love Reviews (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Country
fa: کشور

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Address
fa: نشانی

en: City
fa: شهر

en: Postal code
fa: کد پستی

en: State / Province
fa: ایالت / استان
