We Love Reviews (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Country
sv: Land

en: Email Address
sv: E-postadress

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Address
sv: Adress

en: City
sv: Stad

en: Postal code
sv: Postnummer

en: State / Province
sv: Stat / provins
