Drupal 8 MegaMenu (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Options
uk: Опції

en: Menu Name
uk: Назва меню.

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: This powerful Drupal module helps you create custom menu, video and Drupal Blocks.
uk: Цей потужний друпалівський модуль допоможе створити персоналізоване меню, відео чи блоки Drupal.

en: Drupal 8 Mega Menu
uk: Мега-меню Drupal 8

en: Drupal 8 Mega Menu Configure
uk: Налаштування Мега-меню Drupal 8

en: Save Configuration Drupal 8 Mega Menu
uk: Зберегти налаштування Мега-меню Drupal 8

en: Style Of Backend Drupal 8 Mega Menu
uk: Стиль Мега-меню Drupal 8
