Weather (2.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Time
am: ሰዓት

en: ID
am: አይዲ
