Weather (2.0.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: Time
ka: დრო

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: Other
ka: სხვა
