Weather (2.0.9) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Time
az: Vaxt

en: ID
az: İD

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Other
az: Digər

en: Displays
az: Göstərir
