Weather block (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Temperature
bs: Temperatura

en: Not available
bs: Nema podataka

en: Current conditions
bs: Trenutni uslovi

en: Wind
bs: Vjetar

en: Humidity
bs: Vlažnost
