Weather block (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Weather
ro: Vremea

en: Current weather
ro: Starea vremii

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Temperature
ro: Temperatură

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Not available
ro: Nu e disponibil
