Weather block (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Override title
el: Παράκαμψη τίτλου

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Provider
el: Πάροχος

en: Change
el: Αλλαγή

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Units
el: Μονάδες
