Weather block (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Override title
fi: Ohita otsikko

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Change
fi: Muuta

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: Wind
fi: Tuuli

en: Humidity
fi: Kosteus
