Weather block (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Override title
oc: Suplantar lo títol

en: Change
oc: Modificar

en: Not available
oc: Pas disponible

en: Units
oc: Unitats
