Weather block (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Override title
ro: Suprascrie titlul

en: Temperature
ro: Temperatură

en: Provider
ro: Furnizor

en: Change
ro: Modificare

en: Not available
ro: Nu e disponibil

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
ro: Schimbând titlul aici înseamnă că nu mai poate fi alterat dinamic.
