Weather block (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Override title
sv: Åsidosätt titel

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Provider
sv: Leverantör

en: Change
sv: Ändra

en: Not available
sv: Inte tillgänglig

en: Units
sv: Enheter

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
sv: Genom att ändra på den här titeln innebär det att den inte kan ändras dynamiskt längre.
