Weather block (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Override title
tr: Başlığın üzerine yaz

en: Temperature
tr: Sıcaklık

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Change
tr: Değiştir

en: Not available
tr: Mevcut değil

en: Units
tr: Birimler

en: Changing the title here means it cannot be dynamically altered anymore.
tr: Burada başlığın değiştirilmesi, artık dinamik olarak değiştirilemeyeceği anlamına gelir.
