Weather Wave (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Save
eu: Gorde

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Today
eu: Gaur

en: Days
eu: Egunak

en: Tomorrow
eu: Bihar
