Weather Wave (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Today
lv: Šodien

en: Days
lv: Dienas
