Weather Wave (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Custom
oc: Personalizat

en: Today
oc: Uèi

en: Days
oc: Jorns
