Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Image
az: Şəkil

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Slogan
az: Sloqanı
