Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Image
lv: Attēls

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Slogan
lv: Devīze
