Weatherstation - weather widget (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Slogan
lt: Šūkis
