Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Custom
ar: مخصص

en: Send
ar: أرسل
