Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Reset
ast: Reafitar

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Send
ast: Unviar
