Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Custom
az: Seçilmiş
