Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Reset
be: Скінуць

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Send
be: Адаслаць
