Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Send
bo: སྐུར་བ
