Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Send
ca: Enviar
