Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Custom
cs: Vlastní

en: Send
cs: Poslat
