Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Reset
cy: Ailosod

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Custom
cy: Addasu

en: Send
cy: Anfon
