Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Reset
da: Gendan

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Custom
da: Tilpasset

en: Libraries
da: Biblioteker
