Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Send
el: Αποστολή

en: Connect
el: Σύνδεση

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες
