Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Reset
eo: Restarigu

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Custom
eo: Propra

en: Send
eo: Sendu
