Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Value
es: Valor

en: Reset
es: Restablecer

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Custom
es: Personalizado

en: Send
es: Enviar

en: Connect
es: Conectar

en: Providers
es: Proveedores

en: Libraries
es: Bibliotecas

en: Default provider
es: Proveedor predeterminado
